رفتن به مطلب
mohamadreza

مشکل در ورود به اینستاگرام

پست‌های پیشنهادی

سلام 
چند وقتی هست که نمیتونم به حساب اینستاگرامم وارد بشم با ریکاوری و تعویض پسورد از طریق ایمیل هم درست نشد با پاک کردن کوکی و ها هیستوری مرورگرم که کروم هست هم جواب نداد از طریق موبایل هم نشد ....
اما هر چند وقت یک بار فعالیت های حسابم رو برام ایمیل میکنه ! یه گزینه هم داره برای ورود به اینستاگرام که اونم جواب نمیده 
هر بار که میخوام وارد اینستاگرام بشم این پیغامی که در پایین کپی کردم رو  برام نمایش میده در صورتی که چک کردم حسابم هنوز فعاله و صفحم هنوز سرجاشه ...

The username you entered doesn't belong to an account. Please check your username and try again.

و

ویرایش شده در توسط mohamadreza

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود و عرض ادب

اگر مودمتون خیلی وقته روشنه، به مدت ۱۰ دقیقه خاموشش کنید و مجدد روشن کنید تا آی‌پی جدید بگیره و وارد اکانت بشید. در صورتی که مشکل مجدد رویت شد، از یک فیلترشکن یا نرم‌افزار تغییر آی‌پی استفاده کنید مشکل برطرف خواهد شد.

• پسند 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Capitalist گفته است :

درود و عرض ادب

اگر مودمتون خیلی وقته روشنه، به مدت ۱۰ دقیقه خاموشش کنید و مجدد روشن کنید تا آی‌پی جدید بگیره و وارد اکانت بشید. در صورتی که مشکل مجدد رویت شد، از یک فیلترشکن یا نرم‌افزار تغییر آی‌پی استفاده کنید مشکل برطرف خواهد شد.

سپاس 
از فیلترشکن سایفون استفاده کردم چند بار جواب نگرفتم 
ولی مودم رو امتحان میکنم خبرش رو میگم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، Capitalist گفته است :

درود و عرض ادب

سلام 
درست نشد , راه دیگری هم دارد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، mohamadreza گفته است :

سلام 
درست نشد , راه دیگری هم دارد ؟

ببینید به طور کلی این مشکل مربوط به بلاک کردن آی‌پی توسط اینستاگرام هست و با تعویض آی‌پی حل میشه. حالا میشه اسمش رو باگ هم گذاشت چون بی دلیل بعضی آی‌پی‌ها بلاک می‌شن و دردسرهای متعدد برای کاربران ایجاد می‌کنن. حالا احتمالا اینستا رنج آی‌پی خاصی از رنج آی‌پی ISP شما رو بلاک کرده. با استفاده از سایر اپلیکیشن‌های VPN باید مشکلتون حل بشه. اپلیکیشن‌های مختلف رو تست کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری