رفتن به مطلب
Quran_Best_Book

درخواست آموزش کامل و ریز به ریز نصب جدید k-lite

پست‌های پیشنهادی

سلام لطفا بیایید همگی همت کنیم اون های که آموزش رو با هر فرمتی و هر چی که دارن و حتی اونهایی که بلد هستن در مورد

نحوه نصب ریز و جزیی هراه با توضیحات هر قسمت که چه چیز برای چه کسی خوبه؟

قرار بدهید اینجا

کلا هم نصبش پیچیده است هم ابزار های همراهش و هم استفاده از مدیاپلیر مخصوصش

سپاس از مدیریت:573c2e9a2c283_emoji(56):

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود و عرض ادب. K-Lite Mega Codec Pack تنظیمات بسیار زیادی داره و ساختن آموزش نصبش هم کار پیچیده‌ایه هم کاری بیهوده چون به درد خیلیا نمی‌خوره. برای افرادی که استفاده‌ی عادی ازش دارن همون تنظیمات پیش‌فرضش مناسبه، افرادی هم که تخصص در زمینه‌های صوتی دارن خودشون کدک‌ها و موارد لازم رو تغییر میدن و نسبت به پلیرها و میکسرهای خودشون موارد رو تنظیم می‌کنن. این که حالا شما بیاین مو به مو تمام قسمت‌های مراحل نصب رو رصد و موشکافی کنید کاری وقت‌گیر و غیر لازمه. ما فقط چیزی که لازمه در عملیات نصب بهش توجه کنیم، یکی صفحه‌‌ی Preferred language for audio and subtitles هست که اولین زبان رو روی انگلیسی و دومیش رو روی Persian قرار می‌دیم. سایر تنظیمات هممون حالت پیش‌فرضشون مناسبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 28 بهمن 1396 در 13:00، Capitalist گفته است :

درود و عرض ادب. K-Lite Mega Codec Pack تنظیمات بسیار زیادی داره و ساختن آموزش نصبش هم کار پیچیده‌ایه هم کاری بیهوده چون به درد خیلیا نمی‌خوره. برای افرادی که استفاده‌ی عادی ازش دارن همون تنظیمات پیش‌فرضش مناسبه، افرادی هم که تخصص در زمینه‌های صوتی دارن خودشون کدک‌ها و موارد لازم رو تغییر میدن و نسبت به پلیرها و میکسرهای خودشون موارد رو تنظیم می‌کنن. این که حالا شما بیاین مو به مو تمام قسمت‌های مراحل نصب رو رصد و موشکافی کنید کاری وقت‌گیر و غیر لازمه. ما فقط چیزی که لازمه در عملیات نصب بهش توجه کنیم، یکی صفحه‌‌ی Preferred language for audio and subtitles هست که اولین زبان رو روی انگلیسی و دومیش رو روی Persian قرار می‌دیم. سایر تنظیمات هممون حالت پیش‌فرضشون مناسبه

بت عرض سلام وخدا قوت خدمت هموطن عزیز

عید بر شما وخانواده گرامی مبارک

علت در خواست بنه برای بهترین تنظیمات برای این است که این همه تومن پول دادیم لپ تاپ asus n56 jn گرفتیم-خب حالا باید بهره اش را ببریم یانه؟!

و یکی اینکه من بهترین تنظیمات رو میخوام تا مثلا فردا روزی از یوتوب یه فرمت فایل گرفتم یا از یه سایت دیگه که فیلم ها رو به یه فرمت و یه انکودر دیگه و عجیب غریب میداد به بهانه ها مختلف دیگه ای در و اون در نزنم برای پخش با بهترین کیفیت

الان بعد مدت ها ویندوز عوض کردم قبلا و بعدا ها هم اصلا وقت نخواهم داشت کلا روی سرعتم >> ببین -بزن - برو وقت واستادن نیست

به همون خاطر دنبال یه فایل رجیستری

یا تنظیمات عالی هستم

کلا دلم راحت باشه

نه فقط برای k-lit

بلکه برای pot player&mx player&موزیک یا ویدیو پلیر های مشهور اندروید و ویندوز

سپاس از وقتی که میزارید-بریم تا از حداکثر توان همه چی استفاده کنیم-بدرود:573c2bbc88c54_emoticon(9):

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 3 فروردین 1397 در 16:47، farzam_architect گفته است :

بت عرض سلام وخدا قوت خدمت هموطن عزیز

عید بر شما وخانواده گرامی مبارک

علت در خواست بنه برای بهترین تنظیمات برای این است که این همه تومن پول دادیم لپ تاپ asus n56 jn گرفتیم-خب حالا باید بهره اش را ببریم یانه؟!

و یکی اینکه من بهترین تنظیمات رو میخوام تا مثلا فردا روزی از یوتوب یه فرمت فایل گرفتم یا از یه سایت دیگه که فیلم ها رو به یه فرمت و یه انکودر دیگه و عجیب غریب میداد به بهانه ها مختلف دیگه ای در و اون در نزنم برای پخش با بهترین کیفیت

الان بعد مدت ها ویندوز عوض کردم قبلا و بعدا ها هم اصلا وقت نخواهم داشت کلا روی سرعتم >> ببین -بزن - برو وقت واستادن نیست

به همون خاطر دنبال یه فایل رجیستری

یا تنظیمات عالی هستم

کلا دلم راحت باشه

نه فقط برای k-lit

بلکه برای pot player&mx player&موزیک یا ویدیو پلیر های مشهور اندروید و ویندوز

سپاس از وقتی که میزارید-بریم تا از حداکثر توان همه چی استفاده کنیم-بدرود:573c2bbc88c54_emoticon(9):

نگران نباشید. شما K-Lite رو با همون تنظیماتی که خدمتتون عرض کردم نصب کنید و در کنارش فیلم‌ها رو با PotPlayer پخش کنید دیگه نباید ایرادی داشته باشه. تمام فرمت‌ها بدون ایراد پلی خواهد شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری