رفتن به مطلب

در انجمن گیگاهکس می‌توانید سوالات خود در زمینه‌ی کامپیوتر، موبایل، برنامه‌نویسی، اینترنت، بازی و سایر موضوعات مشابه را مطرح کنید و پاسخ خود را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

همین حالا به ما ملحق شوید...

Capitalist Capitalist
farzam_architect

درخواست آموزش کامل و جزیی بعلاوه توضیحات هر قسمت برای نود 32 اینترنت سکیوریتی ورژن 11.0.159.9

پست‌های پیشنهادی

اول از صمیم قلبم برای همه زحمتکشان و مدیران انجمن گیگاهکس دعای عاقبت بخیری و آرزوی موفقیت دارم

هموطنان عزیز بنده به تازگی به صورت اوریجینال کامل (**** nod 32 internet security) ورژن 11.0.159.9 روی به صورت مولتی دیوایس+اندروید خریداری کرده ام.
نکته بعدی اینکه بنده برای اولین بار است وارد این حوضه شده و برای اولین بار از آنتی ویروس این ورژن ضد ویروس استفاده میکنم و هیچ آشنایتی ندارم.
کاملا مبتدی هستم و در عین حال تشنه علم کامل و آموزشی بسیار کامل و زیبا میگردم.
خیلی جاها رو گشتم و به این نتیجه رسیدم سایت گیگاهکس و انجمن بسیار تخصصی آن بهترین مکان برای درخواست کمک از عزیزان پرتلاش است.53.gif

اگر موجود بود با این دقت و کامل بودن که خیلی خوب و اگر هیچ هموطنی نداشت(کامل و یکجا)
امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و یک فایل PDF و اگر شد ویدیویی با کیفیت عالی برای هموطنان عزیز همیجا با کمک همکاران عزیز GIGAHAX بسازیم.
نکته اصلی : آموزش ارائه نهایی و آماده شده باید ویژگی خاص(مرجع بودن-آپدیت کامل-و یک جا در یک فایل-جزیی)باشد:8:

درود-عذر میخواهم اگر غیر عمد عمل خطایی انجام داده و بی قانونی کرده باشم-چون بسیار درگیرم و عجله+کنکور ارشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری