رفتن به مطلب

پست‌های پیشنهادی

سلام دنبال یه گوشی خوب میگردم برای خودم که قیمت حدود 1 تومن باشه( 700 ت تا 1200 ) و سخت افزار مناسبی داشته باشه کاستوم رام خوب هم براش اومده باشه مهم هم نیست که برند باشه ...
چند تایی خودم پیدا کردم که پایین تر لیست میکنم شما هم یه مشورتی بهم بدید 
p9 lite 
honor 8 lite 
mi 5 
htc m9 , htc m8plus 
z5
این چند تا پرچم دار اخری رو دنبالشون گشتم تو بازار ولی پیدا نمیشن متاسفانه .
بازم مدل بهتر و به صرفه تری هست راهنماییم کنید..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 22 ساعت قبل، mohamadreza گفته است :

سلام دنبال یه گوشی خوب میگردم برای خودم که قیمت حدود 1 تومن باشه( 700 ت تا 1200 ) و سخت افزار مناسبی داشته باشه کاستوم رام خوب هم براش اومده باشه مهم هم نیست که برند باشه ...
چند تایی خودم پیدا کردم که پایین تر لیست میکنم شما هم یه مشورتی بهم بدید 
p9 lite 
honor 8 lite 
mi 5 
htc m9 , htc m8plus 
z5
این چند تا پرچم دار اخری رو دنبالشون گشتم تو بازار ولی پیدا نمیشن متاسفانه .
بازم مدل بهتر و به صرفه تری هست راهنماییم کنید..

درود و وقت بخیر.

توی لیستی که ارسال کردید من از برند سامسونگ چیزی ندیدم. خودم بهتون J7 Pro رو پیشنهاد می‌کنم. از این جهت سامسونگ رو معرفی می‌کنم چون هم صفحه نمایش با کیفیت‌تری داره هم مهم‌ترین عاملش اینه که برای کارهای نرم‌افزاری مثل فلش کردن و روت و... دردسر نداره. رام‌هاش به راحتی در دسترس هست آپدیتاش به خوبی انجام میشه و امکانات اندرویدش نسبت به برندهای دیگه بهتره. این مدلی که خدمتتون عرض کردم جنس بدنه‌ی خوبی هم داره که از فلز و شیشه هست و ظاهر بسیار شیکی هم داره. قیمتش در بازار بیش از 1200 که فرمودید هست ولی اگر قصد خرید داشتید، با قیمتی در همین رنج خودتون می‌تونم تقدیمتون کنم... (کلا هر برندی قصد داشتید بخرید، می‌تونید از گیگاهکس سفارش بدید):

لیست قیمت گوشی‌ها رو می‌تونید در این صفحه که لینک شده مشاهده کنید.. (البته لیستش رو متاسفانه یه مدته نرسیدم آپدیت کنم ولی شما هر سفارشی داشتید تماس بگیرید تقدیم می‌کنم)

از مدل‌های غیر از J7 Pro که خدمتتون عرض کردم هم گوشی‌های LG Q6 M700A و Galaxy A7 2016 دارای سخت‌افزار مناسبی هستند روی اونا هم می‌تونید یه بررسی انجام بدین.

• پسند 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنبال یه گوشی بهتر هستم که کوچیک و خوش دست باشه حدود 5 اینچ سخت افزارش هم قوی باشه ...

----------------------------------------------

سلام 
نظرتون درباره se چیه ؟
گوشی مشابه se با همین قمیت اندرویدی چی میتونم بگیرم ؟ z5 compact هم هست البته که نه انلاین پیدا میشه نه تو فروشگاه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 15 بهمن 1396 در 11:42، mohamadreza گفته است :

دنبال یه گوشی بهتر هستم که کوچیک و خوش دست باشه حدود 5 اینچ سخت افزارش هم قوی باشه ...

----------------------------------------------

سلام 
نظرتون درباره se چیه ؟
گوشی مشابه se با همین قمیت اندرویدی چی میتونم بگیرم ؟ z5 compact هم هست البته که نه انلاین پیدا میشه نه تو فروشگاه :|

اگه گوشی 5 اینچ و کوچک می‌خواین مدل‌ها یکم محدوده. در حد همون iPhone SE و Honor 5c Pro میشه. آیفون گوشی خوب و با کیفیت و قوی هست ولی تا اندروید با این همه امکانات هست، iOS با اذیت‌هاش و محدودیت‌هاش نمی‌تونه جایگاه بالاتری در مقابل اندروید داشته باشه. هوآوی هم که تا مدل‌های دیگه هست پیشنهاد نمیشه ولی اگر حتما ۵ اینچ می‌خواین، Honor 5c Pro سخت‌افزار بدی نداره و گوشی خوبی از لحاظ سخت‌افزاریه. هم دوربین هم رم هم CPU خوبی داره و نسخه‌ی اندرویدش هم 7 هست.

باز مدل‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر Galaxy J5 Pro و Galaxy J5 Pro و Huawei P10 Lite هست که سخت‌افزارهای خوبی اعم از CPU، RAM و دوربین مناسب دارن. دیگه پایین‌تر از این مدل‌ها CPUهاشون ۴ هسته و رمشون ۲ میشن که دیگه میشن جزو گوشی‌های معمولی و خب درگیر هنگی و... میشید و پیشنهاد نمیشه خرید کنید....

و در کل باز هم پیشنهاد می‌کنم یا اپل یا سامسونگ خریداری کنید چون برندهای معتبری هستن که امتحان خودشونو پس دادن و از لحاظ خدمات و پشتیبانی‌های نرم‌افزاری هم همه جوره کاربر رو حمایت می‌کنن

• پسند 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری