رفتن به مطلب
Capitalist

مباحث مباحث و مشکلات نرم‌افزار مدیریت گیم‌نت SmartLaunch

پست‌های پیشنهادی

56fv_introduction_to_the_smartlaunch_int

SmartLaunch نرم‌افزاری جامع و مناسب برای مدیریت گیم‌نت‌ها است. این نرم‌افزار طیف وسیعی از ویژگی‌های کاربری را شامل می‌شود که از جمه آن‌ها می‌توان به امکان کنترل کامل سیستم‌های محلی، مدیریت چندین کاربر و گروه، تولید گزارش‌های آماری، نظارت بر هزینه‌ها و رسیدگی به اطلاعات مربوط به مشتریان اشاره کرد. این نرم افزار شامل سه بخش جداگانه است که شامل نسخه‌ی کلاینت است که روی سیستم مشتری نصب می‌شود، نسخه‌ی سرور که تمامی کلاینت‌ها به آن متصل هستند و مدیر که کنترل‌های لازم بر مشتری‌ها را تعریف می‌کند. در ابتدای کار شما بایستی پیکیربندی اولیه‌ی این نرم‌افزار را انجام دهید. به گونه‌ای که در فرم مربوطه، جزئیاتی در مورد کشور سکونت، زبان، آدرس ایمیل و رمز عبور جهت ساخت اکانت جدید، نسخه‌ی ویندوزی که در سیستم‌های کلاینت خود به کار برده‌اید، مکان نصب تمام بازی‌ها در صورت نیاز و همچنین نرخ استفاده از سیستم‌ها را وارد می‌کنید. سرور بایستی در تمامی زمان‌ها برای ادمین و کلاینت‌ها جهت اتصال فعال باشد ولی پنل پیکربندی و مدیریت آن می‌تواند جهت دور بودن از دید مدیر و کاهش شلوغی مانیتور سرور، در قسمت System Tray مینیمایز شود.

● دانلود آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار در سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشین
دو سه تا سوال خیلی مهم دارم که ده روزی میشه ذهنمو درگیر کرده اونم اینه که وقتی من یه اکانت تو این برنامه باز میکنم اولا حتما باید کاربر خودش پسوردش رو بده؟ یعنی امکان نداره ما براش یه پسوردی تعریف کنیم؟
دوما این که شما فرض کنین یکی پسوردش یادش رفته باید دقیقا چه کاری انجام بدیم تا باز دوباره بدون این که اکانتش پاک شه و دوباره ساخته شه پسوردش عوض شه؟
سوم این که کاربر نمیتونه پسوردشو عوض کنه؟
چهارم این که چطور میشه پسورد یه مشتری رو فهمید؟
کلا این برنامه برا دیتابیسش دسترسی میده به ادمین؟
ممنون میشم راهنمایی کنین  الان یه چند روزی تو گیم نت دوستمون با این مشکلا برخورد کردیم و هر کجای برنامه رو میگردیم نمیشه پسورد کاربر رو دید یا عوض کرد 
با تشکر از تیم gigahax 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Sahandoskar گفته است :

سلام خسته نباشین
دو سه تا سوال خیلی مهم دارم که ده روزی میشه ذهنمو درگیر کرده اونم اینه که وقتی من یه اکانت تو این برنامه باز میکنم اولا حتما باید کاربر خودش پسوردش رو بده؟ یعنی امکان نداره ما براش یه پسوردی تعریف کنیم؟
دوما این که شما فرض کنین یکی پسوردش یادش رفته باید دقیقا چه کاری انجام بدیم تا باز دوباره بدون این که اکانتش پاک شه و دوباره ساخته شه پسوردش عوض شه؟
سوم این که کاربر نمیتونه پسوردشو عوض کنه؟
چهارم این که چطور میشه پسورد یه مشتری رو فهمید؟
کلا این برنامه برا دیتابیسش دسترسی میده به ادمین؟
ممنون میشم راهنمایی کنین  الان یه چند روزی تو گیم نت دوستمون با این مشکلا برخورد کردیم و هر کجای برنامه رو میگردیم نمیشه پسورد کاربر رو دید یا عوض کرد 
با تشکر از تیم gigahax 

درود

تقریبا تمام سوالاتتون در یک زمینه‌ی مشابه بود. ببینید کاربر می‌تونه رمزش رو عوض کنه ولی تا جایی که یادمه از پنل خودش نه. (خیلی وقته کار نکردم دقیق یادم نمیاد)

ولی در هر حال راه حلی برای تعویض رمز هست و اون هم انتخاب کاربر از پنل Administrator و منوهای بالای نرم‌افزار هست. از اونجا میشه رمز کاربر رو ریست کرد. ولی امکان مشاهده‌ی رمز وجود نداره. داخل دیتابیس هم تحقیق نکردم که بینم میشه یا نه ولی قاعدتاً نباید بشه و رمز باید قبل از ذخیره، کدگذاری بشه و دیدن و کشفش غیر ممکن بشه

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و روز بخیر
دوستان من مشکلی که دارم اینه بعد از نصب اسمارت لانچ 4.7 ,  محتوای پوشه کرک رو در محل نصب کپی کردم  ولی وقت بالا اومدن جایی که اکانت قبلی و استفاده رایگان trial activation داره تو قسمت استفاده رایگان هر ایمیلی میزنم حتی اشتباه میگه از قبل اکانت داره این ایمیل !!!
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 40 دقیقه قبل، vahidj گفته است :

سلام و روز بخیر
دوستان من مشکلی که دارم اینه بعد از نصب اسمارت لانچ 4.7 ,  محتوای پوشه کرک رو در محل نصب کپی کردم  ولی وقت بالا اومدن جایی که اکانت قبلی و استفاده رایگان trial activation داره تو قسمت استفاده رایگان هر ایمیلی میزنم حتی اشتباه میگه از قبل اکانت داره این ایمیل !!!
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید .

درود

ابتدا بدون کپی کردن کرک، روی نسخه‌ی اورجینال نرم‌افزار اکانت جدید بسازید. اگر موفق به ساخت اکانت نشدید، از نسخه‌ی 4.1 و ابزار عبور از تحریم استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری